PRO-LOG S.A.


Etykietowanie żywności

Dodano: 2019-07-04

WWW: https://pro-log.com.pl

Telefon: 22 266 88 10

Miejscowość: Pruszków

Adres: 3 Maja 8

Kod pocztowy: 05-800Opis:


Według prawa obowiązującego w Unii Europejskiej, etykiety wszystkich towarów sprzedawanych w sklepach, powinny mieć wyszczególnione informacje dotyczące producenta i samego produktu. W przypadku żywności wymogiem jest również informowanie o znajdujących się w składzie substancjach wywołujących alergię, wartości energetycznej, ilości poszczególnych substancji odżywczych oraz terminie przydatności do spożycia. Natomiast etykiety alkoholi muszą zawierać informacje o kraju pochodzenia oraz zawartości alkoholu.

Podczas sprowadzania produktów z zagranicy, w wielu przypadkach należy produkty przepakować i przygotować nową etykietę, co jest czasochłonne dla przedsiębiorcy trudniącego się sprzedażą. W takich przypadkach warto skorzystać z usług firmy logistycznej.

Pro-Log S. A. świadczy kompleksowe usługi celne, dysponuje składem podatkowym oraz zajmuje się również pakowaniem, foliowaniem i etykietowaniem żywności. Dzięki szerokiemu spektrum różnych usług większość potrzebnych operacji można wykonać za pośrednictwem firmy, co jest wyjątkowo wygodne.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W OKOLICY

Feromony Rank

happymani.pl

Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.polmun.waw.pl 2023.