Kancelaria Adwokacka Justyna Łabentowicz


Adwokat sprawy karne wrocław - Kancelaria Adwokacka Justyna Łabentowicz

Dodano: 2021-03-30

WWW: https://labentowicz.com

Telefon: 71 305 06 06

Miejscowość: Wrocław

Adres: Odrzańska 24-29

Kod pocztowy: 50-114Opis:


Justyna Łabentowicz Kancelaria Adwokacka we Wrocławiu świadczy profesjonalne usługi prawne na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Prowadzimy sprawy karne, cywilne, w tym rodzinne i spadkowe. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na pełne zaangażowanie całego zespołu kancelarii.

W sprawach karnych podejmujemy się zarówno obrony, jak i reprezentujemy pokrzywdzonych. Nasza praca sprowadza się do wsparcia prawnego klientów, którego udzielamy na każdym etapie sprawy. Gruntowna znajomość przepisów i wieloletnie doświadczenie pozwalają zespołowi kancelarii oferować niezawodne wsparcie procesowe. Nasi adwokaci zapewniają klientom obronę w postępowaniu przygotowawczym, przed sądami wszystkich instancji, a także w postępowaniu wykonawczym.

W sprawach cywilnych występujemy na etapie postępowanie przedsądowego (prowadzimy w imieniu naszych klientów negocjacje), a także sądowego. Szczególne miejsce w naszej praktyce zajmują sprawy rodzinne, o alimenty, kontakty z dzieckiem, o rozwód. We Wrocławiu prowadzimy te sprawy na co dzień, a z uwagi na ich znaczenie dla stron, zdarza się, że występujemy przed sądami w całej Polsce. Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W OKOLICY

Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki

GEO&BUD

HEWEA sp. z o. o.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.polmun.waw.pl 2023.