KANCELARIA ADWOKACKA Adam Brzozowski


https://adwokat-brzozowski.pl/ • Kancelaria adwokacka koło

Dodano: 2020-04-28

WWW: https://adwokat-brzozowski.pl/

Telefon: 505 141 287

Miejscowość: Koło

Adres: Włocławska 3

Kod pocztowy: 62-600Opis:


Głównym zadaniem każdego adwokata jest pomaganie ludziom. Zawód ten został oficjalnie mianowanym do współdziałania na rzecz ochrony praw i wolności. Na co dzień kancelaria adwokacka w Kole pomaga swoim klientom w przygotowywaniu specjalistycznych opinii, niezbędnych dokumentów do rozprawy sądowej, a także pozwów. Adwokat Brzozowski udziela również porad prawnych oraz może reprezentować swojego klienta przed sądem i różnego rodzaju urzędami.

Z pomocy prawnika korzystają osoby prywatne, ale także bardzo często przedsiębiorcy. Najczęściej sprawy dotyczą zagadnień i problemów związanych z prawem cywilnym, rodzinnym, karnym lub gospodarczym. Mecenas również pomaga w sprawach związanych z alimentami, rozwodami i innymi sytuacjami rodzinnymi.

Tytuł adwokata może uzyskać tylko i wyłącznie osoba, która została wpisana na specjalną listę prawników, więc nie każdy może świadczyć takie usługi. Bardzo często przedsiębiorcy decydują się na współpracę z kancelarią, aby na stałe mecenas zajmował się obsługą prawną firmy.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W OKOLICY

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Firma Kistowski Jędrzej Kistowski

Supernova Sławomir Tomaszewski

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.polmun.waw.pl 2024.