MELMET Zbigniew Jan Grabarski


Szafy chemiczne

Dodano: 2018-08-23

WWW: https://melmet.com.pl/

Telefon: +48698611668

Miejscowość: Wschowa

Adres: Dębowa Łęka 9

Kod pocztowy: 67-400


Opis:


Przechowywanie niektórych substancji wymaga odpowiednio do tego przystosowanych szaf. W ten sposób ogranicza się ryzyko wystąpienia wycieku, który może być przyczyną dalszych wypadków w postaci na przykład pożarów. W każdej firmie, instytucji czy domu, w której przechowuje się wrażliwe substancje chemiczne takie meble powinny się znaleźć. Ich produkcją i sprzedażą zajmuje się firma Melmet, która przystosowuje swoje produkty do trudnych warunków pracy. 

Szafy chemiczne w większości są wyposażone w półki w kształcie rynien, które mają zapobiegać wyciekowi substancji ze środka. Oprócz tego w szafach znajdują się otwory wentylacyjne, które nie pozwalają na niebezpieczne nagromadzenie oparów, które w niektórych przypadkach mogłyby spowodować wybuch czy samozapłon. Szafy są odpowiednio zabezpieczone i posiadają niezbędne oznaczenia. 

W ofercie sklepu Melmet.com.pl znaleźć można meble wykonane z metalu, które są nie tylko bardzo praktycznie, ale także stanowią ciekawe wykończenie wielu wnętrz. Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W OKOLICY

Maspekt

Kancelaria Radcy Prawnego - Marek Tylewski

Biuro Rachunkowe Bojkowski

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.polmun.waw.pl 2019.